Skip to content

DOLBY ATMOS NEDİR?

Dolby Atmos, eğlencenin nasıl yaratıldığını ve deneyimlendiğini yeniden keşfederek, her yerdeki reklamverenlerin her sesi tam olarak istedikleri yere yerleştirmelerine olanak tanıyarak daha gerçekçi ve sürükleyici bir ses deneyimi elde etti. İster oyun oynuyor olun, ister en sevdiğiniz filmi veya şovu izliyor olun, ister o yeni parçayı tekrar tekrar dinliyor olun, Dolby Atmos sizi daha derine çeken uzamsal bir ses deneyimine taşır, böylece daha fazla duyar ve daha fazla hissedersiniz.

Dolby Audio™, dünya çapında geniş bir ürün yelpazesine yerleştirilmiştir, böylece yayın, akış veya indirme veya disk olsun, keyif aldığınız tüm içeriklerden en iyi ses kalitesini yaşayabilirsiniz.

Seste bir evrim

Kristal netliğinde ses

Detaylar her şeydir. Dolby Audio, cihazlarınız arasında optimize edilmiştir, böylece nerede izliyor olursanız olun tek bir ayrıntıyı kaçırmazsınız.

Otomatik ses kontrolü

Bu korkutucu kısımda zıplamanızı engelleyemeyiz, ancak içerik değiştirirken veya yayın programlarından ticari molalara geçerken ses seviyesindeki sıçramaları önleyebiliriz.

Surround ses

Kulaklıklarınızdan görsel ses de dahil olmak üzere 7,1 kanala kadar surround ses deneyimi yaşayın.

Geliştirilmiş hacim

Bazen dizüstü bilgisayarınızın bir ev sineması olarak ikiye katlandığını biliyoruz, bu nedenle tam ses karışımını daha anlaşılır hale getirmek için küçük hoparlör cihazlarında gelişmiş ses seviyesi sağlıyoruz.